Długopisy z grawerem


Ramki pod tablice rejestracyjne - ramki z nadrukiem, okładki na dowody rejestracyjne, przywieszki zapachowe

nagłówek
Okładki na dowody rejestracyjne
Okładki na NOWE dowody rejestracyjne

     Wykonane z fińskiej folii o grubości 0,14mm. Cechuje je wysoka przeźroczystość i mocny zgrzew. Folia jest miękka dzięki czemu nie pęka przy dłuższym użytkowaniu. Na okładkach wykonujemy jedno lub wielokolorowe nadruki, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Mogą zawierać logo, dane teleadresowe i inne potrzebne informacje. Są dobrym i tanim materiałem reklamowym. Wymiar okładki to 110 mm x 230 mm.

Hr
Okładki na dowody rejestracyjne
Okładki na STARE dowody rejestracyjne

     Wykonane z fińskiej folii o grubości 0,14 mm. Cechuje je wysoka przeźroczystość i mocny zgrzew. Folia jest miękka dzięki czemu nie pęka przy dłuższym użytkowaniu. Na okładkach wykonujemy jedno lub wielokolorowe nadruki, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Mogą zawierać logo, dane teleadresowe i inne potrzebne informacje. Są dobrym i tanim materiałem reklamowym. Wymiar okładki to 110 mm x 157 mm.

Hr
Okładki na dowody rejestracyjne
Okładki POJEDYŃCZE na dowód rejestracyjny / dowód tymczasowy

     Okładki są wykonane z fińskiej folii o grubości 0,14 mm. Cechuje je wysoka przeźroczystość i mocny zgrzew. Folia jest miękka dzięki czemu nie pęka przy dłuższym użytkowaniu. Na okładkach wykonujemy jedno lub wielokolorowe nadruki, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Mogą zawierać logo, dane teleadresowe i inne potrzebne informacje. Wymiar okładki to 110 mm x 157 mm.

Logo Hezaw
F.H. HEZAW, 41-906 Bytom, ul. Konstytucji 93
tel. kom. 506 045 911; 607 887 005
e-mail: ;
Ramki pod tablice rejestracyjne Osób online: 1
Liczba odwiedzin: 248282

Google+
Wykonanie: HELPTECH.pl